• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówBezpłatne pośrednictwo w sprzedaży spółki

Chcesz sprzedać swoją spółkę i zależy Ci na czasie? Nie chcesz pakować się w wir załatwień, spotkania z notariuszem i wszystkiego co jest z tym związane? Staramy się pomóc naszym klientom i mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie - bezpłatne pośrednictwo w sprzedaży spółki.

Co otrzymasz, gdy skorzystasz z naszej usługi bezpłatne pośrednictwo w sprzedaży spółki? Z pewnością szybką sprzedaż Twojej działalności. Wieloletnie doświadczenie zawodowe pozwala nam pomóc klientom szybko i bezpiecznie, by mogli cieszyć się z osiągnięcia celu. Udział klienta w transakcji ograniczamy do minimum. Do naszych zadań należy znalezienie odpowiedniego kupca, sporządzenie umowy oraz kontrola nad całym procesem sprzedaży.

Bezpłatne pośrednictwo w sprzedaży spółki pozwoli Ci zrealizować zamierzony cel. Staramy się, aby klienci mogli być w jak największym stopniu usatysfakcjonowani z jakości wykonywanych przez nas usług. Skorzystaj z naszej pomocy, zadzwoń do nas i umów się na spotkanie, które pozwoli nam omówić szczegóły oferty. Zapraszamy do współpracy.ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.