• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówBadanie sprawozdania finansowego

Badanie sprawozdania finansowego polega na dogłębnym przeanalizowaniu tego dokumentu oraz wystawieniu opinii i raportu uzupełniającego, które ma za zadanie ustalić i zaświadczyć o zgodności tego dokumentu z ogólnie przyjętymi standardami i polityką rachunkowości. Ma ono także zbadać, czy informacje zostały w sprawozdaniu zawarte w sposób przejrzysty i rzetelny.

Badania tego dokonuje biegły rewident, którego głównym celem jest ustalenie czy dokument ten i księgi, na bazie których został on sporządzony są wiarygodne. Zgodnie z zasadami Ustawy o rachunkowości dane zawarte w tym dokumencie muszą odzwierciedlać rzeczywistość i dostarczać prawdziwych informacji na temat sytuacji finansowej spółki, w przeciwnym razie firma zostanie pociągnięta do odpowiedzialności.

Jeżeli chcesz aby badanie sprawozdania finansowego Twojej firmy zawsze przebiegało bez problemowo i aby dokument, który sporządzą księgowi nie budził żadnych zastrzeżeń powinieneś nawiązać współpracę z naszym biurem i powierzyć nam księgowość swojego przedsiębiorstwa.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.