• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówAudyt księgowy w Krakowie

Unikanie błędów podczas prowadzenia dokumentów księgowych to zadanie trudne do wykonania, o czym mógł przekonać się niejeden właściciel przedsiębiorstwa, który samodzielnie prowadzi sprawy finansowe.

Brak doświadczenia, pośpiech albo zwykłe niedopatrzenie może przynieść więcej szkody niż pożytku. Dlatego często przedsiębiorcy decydują się na audyt księgowy, który przeprowadzany jest przez specjalistów z Krakowa. Ich zadaniem jest określenie zgodności dokumentów księgowych w oparciu o bieżące przepisy prawne, pewne normy czy przyjęte standardy. Wykrycie niezgodności może zostać od razu wyeliminowane poprzez wprowadzenie odpowiednich korekt, oczywiście wszystko za zgodą zlecającego przeprowadzenie audytu.

Audyt księgowy w Krakowie obejmuje analizę funkcjonowania przedsiębiorstwa w oparciu o prowadzoną księgowość czy obowiązujące przepisy polskiego prawa podatkowego. Dzięki audytowi księgowemu właściciele przedsiębiorstw nie muszą martwić się o wykrycie błędów przez organy kontrolujące prowadzoną księgowość. Audyt księgowy w Krakowie prowadzony jest z należytą starannością. Warto zaufać profesjonalistom.ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.