Audyt księgowy w Krakowie

Unikanie błędów podczas prowadzenia dokumentów księgowych to zadanie trudne do wykonania, o czym mógł przekonać się niejeden właściciel przedsiębiorstwa, który samodzielnie prowadzi sprawy finansowe.

Brak doświadczenia, pośpiech albo zwykłe niedopatrzenie może przynieść więcej szkody niż pożytku. Dlatego często przedsiębiorcy decydują się na audyt księgowy, który przeprowadzany jest przez specjalistów z Krakowa. Ich zadaniem jest określenie zgodności dokumentów księgowych w oparciu o bieżące przepisy prawne, pewne normy czy przyjęte standardy. Wykrycie niezgodności może zostać od razu wyeliminowane poprzez wprowadzenie odpowiednich korekt, oczywiście wszystko za zgodą zlecającego przeprowadzenie audytu.

Audyt księgowy w Krakowie obejmuje analizę funkcjonowania przedsiębiorstwa w oparciu o prowadzoną księgowość czy obowiązujące przepisy polskiego prawa podatkowego. Dzięki audytowi księgowemu właściciele przedsiębiorstw nie muszą martwić się o wykrycie błędów przez organy kontrolujące prowadzoną księgowość. Audyt księgowy w Krakowie prowadzony jest z należytą starannością. Warto zaufać profesjonalistom.

Zamów rozmowę
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe