• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówAudyt księgowy

Wszystkie czynności księgowo-podatkowe jakie prowadzone są w firmie mają ogromne znaczenie dla jej sprawnego funkcjonowania na rynku. W przypadku wystąpienia jakichkolwiek nieprawidłowości mogą pojawić się dotkliwe konsekwencje finansowe a nawet kary skarbowe. Rozwiązaniem dla przedsiębiorcy może okazać się audyt księgowy, którego przeprowadzenie umożliwi weryfikację czy wszystkie czynności z zakresu systemu księgowości firmy prowadzone były prawidłowo. Dokonując takiego audytu przedsiębiorca może sprawdzić jakoś pracy wykonywanej przez pracowników, którym powierzony został system księgowości. Bardzo często audyt finansowy przeprowadzany jest w przypadku nabycia jakiejś firmy, aby upewnić się, że nie wynikną żadne nieprawidłowości.

Nasza Kancelaria oferuje pełen zakres usług księgowych w tym także audyt księgowy. Pomożemy w sprawdzeniu całego systemu księgowości firmy i opracowaniu ewentualnego sposobu naprawy błędów jakie się pojawiły. Zachęcamy Państwa do kontaktu i zadawania pytań, odpowiadamy na każdą wiadomość od przedsiębiorców.ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.