• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówAplikacja do epodpisów

Aplikacja do epodpisów to wyższy poziom automatyzacji procesów związanych z podpisywaniem dokumentów. Kwalifikowany podpis elektroniczny staje się nieodłączną częścią wielu firm. Jednak nieustający rozwój technologii pozwolił, aby korzystanie z e-podpisu stało się jeszcze prostsze!

Teraz w celu podpisywania dokumentów nie jest potrzebna karta kryptograficzna czy specjalny czytnik. Do elektronicznego podpisywania formularzy wystarczy telefon, tablet lub komputer! Wystarczy skorzystać z dedykowanej aplikacji mobilnej! Dzięki niej nasz kwalifikowany podpis elektroniczny możemy mieć zawsze w kieszeni, a dokumenty wypełniać z dowolnego miejsca na świecie.

Aplikacja mobilna do epodpisów to przede wszystkim wygoda. Ale jest to również znaczne zaoszczędzenie czasu, gdyż dzięki niej zyskujemy możliwość podpisywania do 15 dokumentów na sekundę. Aplikacja jest prosta w obsłudze, co znacznie ułatwia synchronizację z systemem. Dodatkowo zapewnia dodatkowy poziom bezpieczeństwa, dzięki dwuetapowemu uwierzytelnieniu.

Zapraszamy do kontaktu, oferujemy kompleksową pomoc w założeniu i aktywacji kwalifikowanego podpisu elektronicznego. aplikacja do epodpisówDane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywny

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Od stycznia 2024r. posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Warto już teraz złożyć odpowiedni wniosek.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.