• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówAktualizacja wpisów KRS Warszawa

W następstwie różnych zdarzeń gospodarczych dane spółki mogą ulec zmianie. W przypadku spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, która podlega wpisowi do Krajowego Rejestru Sądowego konieczna będzie aktualizacja wpisów KRS Warszawa. Podstawą będzie wypełnienie odpowiedniego formularza urzędowego i złożenie go w właściwej siedzibie sądu rejestrowego.

Czynność ta może zostać wykonana przez samego przedsiębiorcę lub firmę, która zajmuje się zgłaszaniem zmian do Krajowego Rejestru Sądowego. Skorzystanie z pomocy może okazać się bardzo korzystnym rozwiązaniem szczególnie jeśli przedsiębiorcy zależy na czasie. Aktualizacja wpisów KRS Warszawa to jedna z specjalizacji naszej Kancelarii, która od lat pomaga przedsiębiorcom w utrzymaniu wiarygodnego wizerunku. Wspólnicy spółki muszą pamiętać o tym, że taki proces aktualizacyjny wiązać się będzie z koniecznością uregulowania opłaty sądowej oraz opłaty za ogłoszenie zmian w Monitorze Sądowym i Gospodarczym. Przyjmujemy zgłoszenia klientów z całej Polski.ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.