• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówAktualizacja wpisów KRS Warszawa

W następstwie różnych zdarzeń gospodarczych dane spółki mogą ulec zmianie. W przypadku spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, która podlega wpisowi do Krajowego Rejestru Sądowego konieczna będzie aktualizacja wpisów KRS Warszawa. Podstawą będzie wypełnienie odpowiedniego formularza urzędowego i złożenie go w właściwej siedzibie sądu rejestrowego.

Czynność ta może zostać wykonana przez samego przedsiębiorcę lub firmę, która zajmuje się zgłaszaniem zmian do Krajowego Rejestru Sądowego. Skorzystanie z pomocy może okazać się bardzo korzystnym rozwiązaniem szczególnie jeśli przedsiębiorcy zależy na czasie. Aktualizacja wpisów KRS Warszawa to jedna z specjalizacji naszej Kancelarii, która od lat pomaga przedsiębiorcom w utrzymaniu wiarygodnego wizerunku. Wspólnicy spółki muszą pamiętać o tym, że taki proces aktualizacyjny wiązać się będzie z koniecznością uregulowania opłaty sądowej oraz opłaty za ogłoszenie zmian w Monitorze Sądowym i Gospodarczym. Przyjmujemy zgłoszenia klientów z całej Polski.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Już wkrótce posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Spółki założone przed 05.07.2022 już teraz muszą złożyć wniosek o wydanie adresu.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.