• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówAktualizacja wpisów KRS Poznań

Aktualizacja wpisów KRS Poznań to czynność, którą muszą wykonać przedsiębiorcy jeśli w wyniku prowadzonej przez nich działalności gospodarczej dane spółki uległy zmianie. Obowiązkiem podmiotów gospodarczych jest dbanie o to aby wszystkie dane jakie umieszczone są w rejestrze przedsiębiorców były wiarygodnym źródłem informacji na temat spółki. Taki proces aktualizacyjny wymagać będzie wypełnienia odpowiedniego dokumentu oraz złożenia go w właściwym sądzie rejestrowym. Przedsiębiorca będzie musiał ponieść opłaty za wpis nowych danych do rejestru przedsiębiorców oraz ogłoszenie tych informacji w Monitorze Sądowym i Gospodarczym.

W wyniku natłoku zadań jakie wiążą się z prowadzeniem działalności gospodarczej przedsiębiorca może nie mieć czasu na wykonanie wszystkich formalności jakie konieczne są do zgłoszenie nowych danych spółki. Aktualizacja wpisów KRS Poznań to czynność która może zostać wykonana przez naszą Kancelarię, nasi eksperci zajmą się wykonaniem wszystkich niezbędnych czynności. Poprzez usługę Klientów online wszystkie formalności mogą zostać wykonane drogą listowną. Zapraszamy do kontaktu i pozyskanie szczegółowych informacji.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Już wkrótce posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Spółki założone przed 05.07.2022 już teraz muszą złożyć wniosek o wydanie adresu.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.