• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówAktualizacja spółki w KRS

Rejestracja spółki wymaga odwiedzenia kilku urzędów, dostarczenia do nich niezliczonej liczby wniosków oraz stania w kolejkach, co jest dla przedsiębiorców zniechęcające i uciążliwe. Sposobem na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej a jednoczesne ominięcie wymienionych wyżej kwestii jest zakup gotowej firmy.

Stanowi to niezwykłe udogodnienie dla businessmanów, ale nie mogą oni zapominać, że nie uwolni ich ono całkowicie od formalności, wniosków i urzędów. Muszą oni pamiętać, że po zakończeniu transakcji spada na nich nowy obowiązek, którym jest aktualizacja spółki w KRS. Muszą oni poinformować rejestr o zakupie, dokonać zmian w umowie, nazwie czy siedzibie. Koszt takiej usługi uzależniony jest od ilości dokonywanych korekt, zazwyczaj nie przekracza on 1000 złotych.

Jeżeli podczas zakupu firmy korzysta się z usług profesjonalnego biura księgowego, dla którego aktualizacja spółki w KRS stanowi jedną z oferowanych czynności świadczonych na rzecz klienta, cały proces wprowadzania naszych danych może zostać przeprowadzany w naszym imieniu.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00