• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówAktualizacja danych w KRS

Zakup gotowej spółki to decyzja, która wiąże się z wzięciem na swoje barki ogromnej odpowiedzialności. Przedsiębiorcy często zapominają, że jest to transakcja, która może sprawić im w przyszłości wiele kłopotów i aby była ona w pełni bezpieczna powinno się ją przeprowadzać z pomocą eksperta. Doradcy księgowi, pośredniczący w sprzedaży firm doskonale zdają sobie sprawę na co należy zwrócić szczególną uwagę i czego powinno się wystrzegać. Na podstawie krótkiej rozmowy z klientem dokonują oni analizy ich pomysłów i są w stanie spośród dostępnych propozycji wybrać tę, która w ich przypadku sprawdzi się najlepiej. W ich ofertach oprócz wyszukania odpowiedniej formy działalności znajduje się zazwyczaj przeprowadzenie całej transakcji oraz aktualizacja danych w KRS. Pracownicy biura księgowego dzięki swojemu doświadczeniu wiedzą jak cały proces przeprowadzić w sposób sprawny i jak uregulować wszelkie formalności. Mają oni również wprawę w zgłaszaniu do rejestru wszelkich niezbędnych korekt, co dla przedsiębiorców może być uciążliwe i stanowić nie lada kłopot.

Pośrednictwo w zakupie i sprzedaży spółek czy aktualizacja danych w KRS to tylko niektóre z usług proponowanych przez naszą firmę. Jeżeli są Państwo zainteresowani naszą ofertą serdecznie zapraszamy do kontaktowania się z nami.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.