• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

KancelariaAdwokat w Krakowie

Bardzo istotną kwestią podczas prowadzenia działalności gospodarczej jest działanie zgodne z przepisami polskiego prawa.

Do ich złamania bardzo często dochodzi jednak nieświadomie, wynika to między innymi z częstych nowelizacji, które zachodzą w poszczególnych ustawach.
Aby zminimalizować ryzyko przekroczenia swoich uprawnień, warto skorzystać z usług profesjonalistów, posiadających ogromną wiedzę z zakresu prawa polskiego.
W województwie małopolskim nie brak renomowanych kancelarii prawniczych, z których mogą skorzystać przedsiębiorcy działający na południu naszego kraju.
Szczególne zapotrzebowanie na tego typu usługi zgłaszają podmioty działające w centrum Małopolski. Adwokat w Krakowie pozwala uniknąć przedsiębiorcom konsekwencji niefortunnych decyzji, które mogłyby znaczącą odbić się dalszym funkcjonowaniu firmy na rynku.

Nasza firma specjalizuje się w biznesowej obsłudze prawniczej. Oferujemy Państwu najwyższy standard usług z zakresu doradztwa prawnego oraz zakładania działalności gospodarczej.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.