• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówAdres do rejestracji firmy

Właściwy adres do rejestracji firmy jest bardzo ważny w początkowej fazie prowadzenia działalności. To właśnie on zwraca uwagę klientów, inwestorów, kontrahentów. Jeżeli firma jest dobrze ulokowana, to ilość odbiorców będzie wzrastała z każdym dniem. W przypadku, gdy działalność funkcjonuje z dala od ludzi, to szanse na sukces są znikome. Nie od dziś wiadomo, że ludzie są siłą napędową każdej firmy, więc bez właściwej lokalizacji, bez łatwego dostępu zysk będzie trudny do osiągnięcia.

Dobrze wiemy, że adres do rejestracji firmy jest ważnym czynnikiem kształtującym opinie klientów. Z drugiej strony dzisiejsza rzeczywistość nie pozwala na zbyt duży wybór lokalizacji. Trzeba korzystać z tego co jest. Z tego właśnie powodu wyciągamy pomocną dłoń w stronę przedsiębiorców, którzy borykają się z problemem odpowiedniego adresu firmy. W naszej ofercie posiadamy usługę, która umożliwia posługiwanie się wybranym adresem rejestracyjnym siedziby. Jest to spore ułatwienie dla przedsiębiorców, którzy mogą korzystać z prestiżowego adresu bez marnowania czasu na jego wyszukiwanie.

Zainteresowany ofertą naszej Kancelarii? Poznaj jej szczegóły. Zadzwoń do nas lub wyślij zapytanie na stronie. Zapraszam.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.