• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertów2 letnia spółka z o.o. na sprzedaż

Mają Państwo pomysł na własną działalność gospodarczą? Jeśli towarzyszy Państwu wrażenie, że mają Państwo efektywny plan zarządzania firmą, zapewne coraz częściej zastanawiają się Państwo nad rozpoczęciem własnego biznesu.
Rynek oferuje szeroki wybór form prawnych działalności gospodarczej, a w tym także spółki nowe i stażowe. Te ostatnie to podmiot gospodarczy, który widnieje w KRS od dłuższego czasu. Posiada wszelkie potrzebne dokumenty i pozwala błyskawicznie wejść na rynek ze swoją ofertą. Zakup takiej firmy wydaje się być rozsądną opcją, jednak należy być ostrożnym. Istnieje ryzyko, że interesujący Państwa podmiot gospodarczy posiada zadłużenia wobec osób trzecich i zobowiązania, z których się nie wywiązał.
Współpraca z nami to gwarancja bezpieczeństwa. Przedmiotem naszej oferty jest 2 letnia spółka z o.o. na sprzedaż. Atrakcyjność oferty zwiększa fakt, że nasz produkt cechuje się idealnie czystą historią gospodarczą.
Dlaczego warto zainteresować się naszą propozycją? 2 letnia spółka z o.o. na sprzedaż, ze względu na długi staż na rynku, jest wiarygodnym kontrahentem dla wielu przedsiębiorców. Nabycie jej może stanowić początek długotrwałej i owocnej współpracy między stronami.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywny

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00


📝Formularz wyceny rejestracji spółkiWażna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Od stycznia 2024r. posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Warto już teraz złożyć odpowiedni wniosek.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.