• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówS24 założenie spółki z o.o.

S24 założenie spółki z o.o. - na czym polega? Jak poprawnie przeprowadzić procedurę założenia spółki z ograniczoną odpowiedzialnością? Czy warto zlecić rejestrację spółki specjalistom?

Czym jest system S24?

System S24 umożliwia złożenie wniosku do Krajowego Rejestru Sądowego w zakresie rejestracji m.in. spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, spółki komandytowej, spółki jawnej i prostej spółki akcyjnej. Warto tutaj zaznaczyć, że za pośrednictwem tego systemu mamy możliwość dokonania aktualizacji danych w KRS oraz złożenia dokumentów.

Ile kosztuje podpis elektroniczny 2022?

Ile kosztuje podpis elektroniczny 2022? W jakiej cenie można kupić podpis elektroniczny z certyfikatem kwalifikowanym?

Umowa sprzedaży udziałów w spółce z o.o KRS

Umowa sprzedaży udziałów w spółce z o.o KRS - co powinna zawierać? W jaki sposób sporządzić umowe sprzedaży udziałów spółki?

Zgłoszenie sprzedaży udziałów spółki KRS

Sprzedaż udziałów spółki powinna zostać zgłoszona do KRS w sytuacji, gdy:
→ nabywca posiadać będzie udziały stanowiące co najmniej 10% (łącznie z posiadanymi dotychczas udziałami) lub
→ zbywca udziałów posiadał przed sprzedażą udziały stanowiące co najmniej 10%

Co powinna zawierać umowa sprzedaży udziałów?

Co powinna zawierać umowa sprzedaży udziałów? Jakie informacje warto zawrzeć w umowie przeprowadzając procedurę sprzedaży udziałów?

Umowa sprzedaży udziałów spółki

Umowa sprzedaży udziałów spółki stanowi zobowiązanie zbywcy udziałów do przeniesienia własności udziałów na nabywcę. Dodatkowo nabywca zobowiązany jest do zapłacenia ustalonej w umowie ceny udziałów.

Wirtualne biuro dla firmy

Wirtualne biuro dla firmy to wygodne rozwiązanie dla osób, które nie posiadają adresu umożliwiającego rejestrację biznesu w konkretnym lokalu. E-biuro to również kompleksowa obsługa outsourcingowa usług administracyjno-biurowych.

Zgodnie z przepisami prawa każda działalność musi posiadać adres, pod którym jest zarejestrowana.

Rejestracja firmy pod adresem wirtualnego biura pozwala bezpiecznie prowadzić działalność pod prestiżową lokalizacją.

Wirtualne biuro wynajem Kraków

Wirtualne biuro wynajem Kraków - czy warto skorzystać z usługi e-biura w Krakowie? Jakie usługi wchodzą w zakres wirtualnego biura Kraków?

Czym jest e-biuro?

Na początku wyjaśnijmy, czym jest e-biuro? Wirtualne biuro to usługa polegająca na kompleksowym outsourcingu obsługi biurowej. Przedsiębiorca korzystający z tego rozwiązania nie musi posiadać siedziby w miejscu e-biura.
E-biuro pozwala na bezpieczną optymaliację kosztów działalności związanych z wynajmem lokalu oraz zatrudnieniem pracowników, a także wyposażeniem ich stanowisk biurowych.

Spółka z oo wirtualne biuro Kraków

Spółka z oo wirtualne biuro Kraków czy potrzebuje? Dlaczego właściciele spółek z ograniczoną odpowiedzialnością decydują się na usługę wirtualnego biura w Krakowie?

Dla osób planujących lub prowadzących własną działalność skorzystanie z usług e-biura jest wygodnym i bezpiecznym rozwiązaniem umożliwiającycm pełną optymalizację kosztów.
Z usług e-biura chętnie korzystają:
- start'upy
- małe firmy
- przedsiębiorcy, którzy nie posiadają adresu do rejestracji firmy
- firmy świadczące usługi mobilne

Adres Biuro wirtualne Kraków

Adres Biuro wirtualne Kraków - dlaczego warto zdecydować się na to rozwiązanie? Ile kosztuje adres wirtualny w Krakowie? Od czego uzależniona jest cena wirtualnego biura?

S24 zwrot wniosku co dalej

S24 zwrot wniosku co dalej zrobić, aby spółka została zarejestrowana poprawnie? Jak dokonać rejestracji spółki w KRS?

Obecnie procedura rejestracji spółki z o.o. może zostać przeprowadzona za pomocą dwóch dostępnych systemów do rejestracji spółki:
- S24
- PRS

W S24 musimy liczyć się z koniecznością skorzystania z gotowego wzorca umowy spółki. Wybierając system PRS mamy możliwość opracowania z pomocą notariusza indywidualnych zapisów umowy spółki.

Źle wypełniony wniosek o rejestrację spółki

Źle wypełniony wniosek o rejestrację spółki - co należy zrobić, aby móc zarejestrować spółkę w KRS?

Odrzucenie wniosku KRS powody

Wielu przedsiębiorców nie zdaje sobie sprawy z tego jak wielkie znaczenie w procesie rejestracji firmy ma poprawność przygotowanych i złożonych wniosków w KRS.
Odrzucenie wniosku przez sąd rejestrowy:
- generuje dodatkowe koszty rejestracji firmy
- wydłuża czas wejścia na rynek
- zwiększa formalności rejestracyjne

Pages

Subscribe to Kancelaria-dgp.pl RSS

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywny

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Od stycznia 2024r. posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Warto już teraz złożyć odpowiedni wniosek.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.