• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością i prostych spółek akcyjnych


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

    ➥ Sprawdź aktualne promocje na usługi!

Publikacje ekspertówZawieszenie spółki z o.o. s24

Zawieszenie spółki z o.o. s24 - jak poprawnie przeprowadzić procedurę zawieszenia spółki z o.o. w S24? Czy pomoc specjalistów prawnych jest niezbędna?
Na wstępie tego artykułu warto zaznaczyć, że właściciele firm mogą samodzielnie dokonać zawieszenia spółki z o.o. w S24. Warto tutaj zwrócić uwagę jednak na fakt, że nieodpowiednio przeprowadzona procedura może przysporzyć wielu problemów oraz wydłużyć czas procedury zawieszenia podmiotu.

Likwidacja spółki z o.o. cena 2023

Likwidacja spółki z o.o. cena 2023 - jak przeprowadzić likwidację spółki w 2023 roku? O czym warto pamiętać likwidując spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością? Jakie koszty należy ponieść w procedurze likwidacji spółki?

Rejestracja spólki zoo w KRS

Rejestracja spólki zoo w KRS wraz z uzyskaniem wpisu w rejestrze przedsiębiorców jest wymogiem do tego, aby założyć własną działalność. Pamiętaj, że dołączone do wniosku o wpis do Krajowego Rejestru Sądowego dokumenty muszą być złożone w oryginałach lub poświadczonych urzędowo odpisach czy wyciągach.

Aktywacja podpisu elektronicznego 2023

Aktywacja podpisu elektronicznego 2023

Aktywacja kwalifikowanego podpisu elektronicznego jest bardzo ważnym krokiem podczas zakładania e-podpisu. Bez aktywacji nie może on być używany. Dlatego warto zadbać, aby cała procedura została przeprowadzona prawidłowo.

Kwalifikowany podpis elektroniczny 2023

Kwalifikowany podpis elektroniczny 2023

Kwalifikowany podpis elektroniczny 2023 - zmiany, korzyści, założenie. Zapraszamy do zapoznania się z nowoczesnym podpisem elektronicznym.
Kwalifikowany podpis elektroniczny to narzędzie, które służy przedsiębiorcom oraz osobom prywatnym do zdalnego podpisywania dokumentów.

Rejestracja prostej spółki akcyjnej Warszawa 2023

Rejestracja prostej spółki akcyjnej Warszawa 2023 można przeprowadzić na dwa sposoby wybierając odpowiednią metodę – elektroniczna rejestracja z wykorzystaniem wzorca umowy lub rejestracja z dostosowaniem zapisów umowy do własnych potrzeb i złożenie dokumentacji w PRS. Zarówno jedna, jak i druga możliwość to proces składający się z kilku obowiązkowych kroków wiążący się z dopełnieniem odpowiednich formalności.

Na czym polega księgowość na zasadach ogólnych?

Księgowość na zasadach ogólnych (ang. Generally Accepted Accounting Principles, GAAP) to zestaw zasad, standardów i wytycznych, które określają sposób, w jaki należy prowadzić księgi rachunkowe i przygotowywać sprawozdania finansowe w przedsiębiorstwach. Celem księgowości na zasadach ogólnych jest zapewnienie, że sprawozdania finansowe są rzetelne, porównywalne i zrozumiałe dla odbiorców, takich jak inwestorzy, kredytodawcy, regulatorzy i inne zainteresowane strony.

Zgłoszenie spółki CRBR 2023

Zgłoszenie spółki CRBR 2023 - w jakim celu dokonać zgłoszenia CRBR?
Centralny Rejestr Beneficjentów Rzeczywistych (CRBR) to narzędzie, które zostało stworzone w celu umożliwienia sprawdzenia, kto faktycznie stoi za danym przedsiębiorstwem.

Ile trwa rejestracja prostej spółki akcyjnej 2023?

Ile trwa rejestracja prostej spółki akcyjnej 2023? Z tym pytaniem zgłaszają się do nas klienci zainteresowani usługą pomocy w założeniu spółki dopytują, czy coś zmieni się w tej kwestii od nowego roku. Na chwilę obecną nie są planowane żadne zmiany przepisów dotyczących procedury rejestracji. Warto mieć jednak na uwadze, że wielu przedsiębiorców zapewne postanowiło, że rozpoczną swój własny biznes w nowym roku przez co proces rejestracji ( głównie w PRS) może się nieco wydłużyć – zależy to od czasu pracy sądu.

Pełna księgowość 2023

Pełna księgowość 2023 - ile wynosi limit przychodów obligujący do prowadzenia pełnej księgowości spółki w 2023 roku? Na czym polega prowadzenie pełnej księgowości spółki?

Pages

Subscribe to Kancelaria-dgp.pl RSS

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywny

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00


TRWA PROMOCJA NA NOWY ROK NA REJESTRACJĘ SPÓŁKI Z O.O.

🟥 NIŻSZA CENA: 950 PLN 🟥


➯Formularz wyceny rejestracji spółki