• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówWirtualne biuro dla firmy

Wirtualne biuro dla firmy to wygodne rozwiązanie dla osób, które nie posiadają adresu umożliwiającego rejestrację biznesu w konkretnym lokalu. E-biuro to również kompleksowa obsługa outsourcingowa usług administracyjno-biurowych.

Zgodnie z przepisami prawa każda działalność musi posiadać adres, pod którym jest zarejestrowana.

Rejestracja firmy pod adresem wirtualnego biura pozwala bezpiecznie prowadzić działalność pod prestiżową lokalizacją.

Wirtualne biuro wynajem Kraków

Wirtualne biuro wynajem Kraków - czy warto skorzystać z usługi e-biura w Krakowie? Jakie usługi wchodzą w zakres wirtualnego biura Kraków?

Czym jest e-biuro?

Na początku wyjaśnijmy, czym jest e-biuro? Wirtualne biuro to usługa polegająca na kompleksowym outsourcingu obsługi biurowej. Przedsiębiorca korzystający z tego rozwiązania nie musi posiadać siedziby w miejscu e-biura.
E-biuro pozwala na bezpieczną optymaliację kosztów działalności związanych z wynajmem lokalu oraz zatrudnieniem pracowników, a także wyposażeniem ich stanowisk biurowych.

Spółka z oo wirtualne biuro Kraków

Spółka z oo wirtualne biuro Kraków czy potrzebuje? Dlaczego właściciele spółek z ograniczoną odpowiedzialnością decydują się na usługę wirtualnego biura w Krakowie?

Dla osób planujących lub prowadzących własną działalność skorzystanie z usług e-biura jest wygodnym i bezpiecznym rozwiązaniem umożliwiającycm pełną optymalizację kosztów.
Z usług e-biura chętnie korzystają:
- start'upy
- małe firmy
- przedsiębiorcy, którzy nie posiadają adresu do rejestracji firmy
- firmy świadczące usługi mobilne

Adres Biuro wirtualne Kraków

Adres Biuro wirtualne Kraków - dlaczego warto zdecydować się na to rozwiązanie? Ile kosztuje adres wirtualny w Krakowie? Od czego uzależniona jest cena wirtualnego biura?

S24 zwrot wniosku co dalej

S24 zwrot wniosku co dalej zrobić, aby spółka została zarejestrowana poprawnie? Jak dokonać rejestracji spółki w KRS?

Obecnie procedura rejestracji spółki z o.o. może zostać przeprowadzona za pomocą dwóch dostępnych systemów do rejestracji spółki:
- S24
- PRS

W S24 musimy liczyć się z koniecznością skorzystania z gotowego wzorca umowy spółki. Wybierając system PRS mamy możliwość opracowania z pomocą notariusza indywidualnych zapisów umowy spółki.

Źle wypełniony wniosek o rejestrację spółki

Źle wypełniony wniosek o rejestrację spółki - co należy zrobić, aby móc zarejestrować spółkę w KRS?

Odrzucenie wniosku KRS powody

Wielu przedsiębiorców nie zdaje sobie sprawy z tego jak wielkie znaczenie w procesie rejestracji firmy ma poprawność przygotowanych i złożonych wniosków w KRS.
Odrzucenie wniosku przez sąd rejestrowy:
- generuje dodatkowe koszty rejestracji firmy
- wydłuża czas wejścia na rynek
- zwiększa formalności rejestracyjne

Jak wpisać do KRS zmianę nazwiska członka zarządu?

Jak wpisać do KRS zmianę nazwiska członka zarządu? Jakich formalności wymaga wpis zmiany nazwiska członka zarządu do KRS?

Jak wpisać do KRS zmianę nazwiska członka zarządu?

Od lipca 2021 roku wszystkie wniosku składane do KRS muszą posiadać formę elektroniczną. Obliguje to właścicieli spółek oraz wspólników, a także pełnomocników spółki do posiadania narzędzia umożliwiającego potwierdzenie tożsamości na dokumentacji online:
- kwalifikowany podpis elektroniczny
- profil zaufany

Zmiana wpisu w KRS czas oczekiwania 2022

Zmiana wpisu w KRS czas oczekiwania 2022 jaki obowiązuje? Na co przygotować się dokonując zmiany danych KRS i w jakim czasie dopełnić formalności aktualizacyjnych?

Przedsiębiorcy muszą pamiętać o terminowym dokonaniu aktualizacji danych spółki w KRS po każdej zaistniałej zmianie podlegającej wpisowi w rejestrze przedsiębiorców.

Aktualizacja listy wspólników KRS

Aktualizacja listy wspólników KRS - kiedy należy przeprowadzić procedurę zmiany danych spółki w KRS? W jakim zakresie należy dokonać zmian wspólników w KRS?

Przedsiębiorcy ponoszą pełną odpowiedzialność za dane widniejące w Krajowym Rejestrze Sądowym. Warto tutaj zaznaczyć, że za nieaktualne dane w KRS grożą wysokie kary finansowe, a w niektórych przypadkach nawet wykreślenie spółki w KRS.

Oświadczenie o adresie do doręczeń osób reprezentujących spółkę

Oświadczenie o adresie do doręczeń osób reprezentujących spółkę - czy zmiana obliguje do przeprowadzenia procedury w KRS? Jak dokonać zmian w Krajowym Rejestrze Sądowym w zakresie adresu do doręczeń osób reprezentujących spółkę?

Pages

Subscribe to Kancelaria-dgp.pl RSS

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywny

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Od stycznia 2024r. posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Warto już teraz złożyć odpowiedni wniosek.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.