Gotowe spółki 2017 Warszawa

Zakup gotowej spółki z 2017 roku posiada wyłącznie pozytywne aspekty . Po pierwsze, tym sposobem ograniczane są wszelkie formalności związane z przeprowadzeniem skomplikowanego procesu rejestracyjnego. Jedynym obowiązkiem przyszłego właściciela jest złożeniu podpisu na umowie. Po tej formalności staje się posiadaczem spółki przygotowanej do poprowadzenia pod sobą firmy w dowolnym momencie.
Spółka taka posiada już numery NIP, KRS, REGON oraz opcjonalnie VAT, co jest niezwykle istotne, gdyż najnowsze zmiany prawne znacznie utrudniły uzyskanie wpisu do rejestru podatników VAT.
Zakupiony podmiot wyposażony jest również w kapitał zakładowy, odpowiednio sporządzoną umowę oraz komplet wymaganych dokumentów.
Na portalach ogłoszeniowych nie brak ogłoszeń dotyczących sprzedaży gotowych spółek, warto jednak szczególną uwagę zwrócić na tytuł “gotowe spółki 2017 Warszawa”. Spółki te prócz wcześniej wymienionych zalet posiadają prestiżową siedzibę w Warszawie oraz całkowicie czystą historię gospodarczą, dzięki czemu gwarantują nie tylko szybki, ale i bezpieczny start.

Porozmawiaj z doradcą
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe
Zamów rozmowę, aby otrzymać informację na temat aktualnej promocji na usługę założenia spółki z o.o.
This is default text for notification bar