Gotowa spółka z o.o. warszawa

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością ma ogromną ilość zalet, przez które to właśnie na jej założenie decyduje się większość potencjalnych przedsiębiorców. Warto podkreślić, że w Polsce największa ilość firm prowadzona jest właśnie w formie spółki z o.o. Do plusów tego podmiotu zalicza się przede wszystkim ograniczoną odpowiedzialność wspólników za zobowiązania zaciągane przez spółkę w związku z czym prywatny majątek założycieli nie będzie zagrożony nawet gdy spółka wpadnie w problemy finansowe. Innym atutem spółki z o.o. jest duża swoboda w jej zakładaniu. Do utworzenia spółki z o.o. prawo ma bowiem niemal każdy niezależnie od kraju swojego pochodzenia. Założyć tej jednostki nie może wyłącznie inna jednoosobowa spółka z o.o.
Aby poprowadzić firmę w formie spółki z o.o. wystarczą wkłady w wysokości zaledwie 5 tysięcy złotych. Jest to kwota niemal symboliczna w porównaniu z pozostałymi spółkami kapitałowymi, gdzie suma ta jest nawet kilkaset razy większa.

Spółka z o.o. wiąże się niestety z problematyczną procedurą rejestracyjną, która w skrajnych przypadkach zająć może nawet kilka miesięcy. Pominąć tę niedogodność można decydując się na kupno gotowej spółki z o.o. Jeżeli są Państwo zainteresowani nabyciem takiej jednostki serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami. Gotowa spółka z o.o. Warszawa na sprzedaż dostępna jest bowiem w ofercie naszej firmy. Zapewniamy zupełnie nowe, czyste spółki z siedzibą w stolicy Polski.

Zamów rozmowę
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe