Gotowa spółka lub szyta na miarę z możliwością kredytowania

Czym jest gotowa spółka lub szyta na miarę z możliwością kredytowania? Otóż są to spółki założone wcześniej i przeznaczone do sprzedaży jako podmioty, które od zaraz mogą rozpocząć prowadzenie działalności gospodarczej, ponieważ posiadają numery NIP, VAT, REGON, NIP EU, VAT EU. Rozpoczęcie prowadzenie działalności dzięki takim podmiotom jest możliwe już w dniu przejęcia całości udziałów.

Nasza gotowa spółka lub szyta na miarę z możliwością kredytowania posiada siedzibę w Krakowie, Warszawie, Katowicach lub Poznaniu oraz co ważne przy ubieganiu się o kredyt – posiada staż czasowy, czyli okres istnienia na rynku oraz poświadczenie notarialne o braku zadłużeń. Te cechy wpływają na uzyskanie pozytywnej decyzji o przydzieleniu kredytu firmie. Spółki te też są odpowiednie gdy staramy się do dotację i jednym z wymogów jest właśnie staż czasowy lub gdy chcemy rozpocząć działalność gospodarczą na dużą skalę.

Jeżeli są Państwo zainteresowani zakupem gotowej spółki z o.o. prosimy skontaktować się z Kancelarią DGP – przedstawimy pełną ofertę oraz udzielimy niezbędnych informacji.

Porozmawiaj z doradcą
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe