Gdzie rejestrować spółkę zoo

Rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej rodzi wiele pytań – “czy podobnie jak większość wybrać spółkę z o.o.”, “jak i gdzie rejestrować spółkę zoo”, “czy dam radę samodzielnie to zrobić”?
Na wszystkie te, i inne pytania odpowiedzi są zaskakująco proste.

Coraz częściej młodzi ludzie, zamiast szukać pracy w wielkich przedsiębiorstwach postanawiają, że chcą rozkręcić swój własny biznes. Decyzja o założeniu własnego podmiotu gospodarczego jest ogromnym krokiem w przód, który może umożliwić dynamiczny rozwój kariery zawodowej.
Spółka z o.o. jest popularna nie bez powodu – niskie koszty rejestracji, ochrona prywatnego majątku przedsiębiorcy, prostota formy i ogólnodostępność przyciągają wielu zainteresowanych. W jaki sposób i gdzie rejestrować spółkę zoo? Istnieje kilka sposobów na wykonanie tego zadania, można to zrobić na dwóch portalach, za pośrednictwem Internetu. Jeden z nich przeznaczony jest dla spółek, których umowa ma formę aktu notarialnego, drugi dla spółek z umową na bazie gotowego wzorca. Aby założyć w nich firmę wystarczy założyć konto, wypełnić formularze elektroniczne i wygenerować wniosek. W przypadku umowy na bazie wzorca, utworzy się on automatycznie, w przypadku aktu notarialnego trzeba będzie go przygotować wcześniej.

Czy przedsiębiorca jest w stanie samodzielnie założyć spółkę z o.o.? Tak, jednak jeśli w dokumentacji pojawią się błędy, wniosek o wpis spółki do rejestru może zostać odrzucony a cała procedura może znacząco się przedłużyć. Warto więc skorzystać z pomocy specjalisty, który od początku do końca przeprowadzi proces założenia podmiotu w naszym imieniu.

Założenie spółki z o.o. z pomocą specjalisty

Jeśli potrzebują Państwo pomocy w procesie rejestracji spółki, możemy ze swojej strony możemy zaproponować kompleksową pomoc.
▸▸▸Rejestracja spółki z o.o.

Zamów rozmowę
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe