Elektroniczny e-podpis kwalifikowany

Załatwianie spraw urzędowych staje się z każdym dniem bardziej popularność. Ogromna wygoda oraz możliwość dopełnienia formalności bez wychodzenia z domu zachęca coraz większą grupę użytkowników. W celu uniknięcia problemów związanych z elektronicznym obiegiem dokumentów należy założyć elektroniczny e-podpis kwalifikowany. Czym jest e-podpis kwalifikowany i dlaczego warto go mieć?

Elektroniczny e-podpis kwalifikowany to podpis użytkownika w formie elektronicznej, który składany jest za pomocą specjalnego urządzenia. Jego wyrobienie związane jest z drobną opłatą.

Podpisem kwalifikowanym można podpisać dokumenty w formie elektronicznej, które dotyczą zarówno spraw prywatnych, biznesowych jak i urzędowych.

Podpis elektroniczny można zakupić w naszej Kancelarii. Nasza kadra oferuje pomoc specjalistyczną, która umożliwi posługiwanie się e-podpisem w kilka godzin.

Wszystkich zainteresowanych założeniem lub odnowieniem podpisu elektronicznego zachęcamy do kontaktu. Przedstawimy szczegóły oferty oraz odpowiemy na pytania.

Zamów rozmowę
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe