E-rejestracja spółki z o.o. e-podpis

E-rejestracja spółki z o.o. e-podpis – czy posiadanie e-podpisu do rejestracji spółki jest obowiązkowe? To pytanie, które zadaje sobie wielu przyszłych przedsiębiorców. Postaramy się na nie odpowiedzieć.

Definicja spółki z o.o.

Spółka z o.o. od wielu lat cieszy się popularnością wśród przedsiębiorców. Wynika to z faktu, iż jest to dosyć elastyczna forma prowadzenia działalności, jednak jej najważniejszą cechą jest ograniczona odpowiedzialnośc wspólników za zobowiązania spółki. Oznacza to, że nie odpowiadają oni własnym majątkiem za wszelkie długi podmiotu. Warto jednak wiedzieć, że rejestracji spółki z o.o. można dokonać wyłącznie online za pomocą dedykowanych systemów rejestracyjnych – S24 oraz PRS (Portal Rejestrów Sądowych), jednak aby dokonać procesu rejestracyjnego wymagane jest założenie konta właśnie w tych portalach.

Jak założyć konto w S24?

Aby założyć konto, niezbędne do rejestracji spółki z o.o. należy posiadać podpis elektroniczny, gdyż nasze dane w systemie muszą zostać potwierdzone. Dopiero po potwierdzeniu tożsamości możliwe jest rozpoczęcie procedury rejestracyjnej. Do potwierdzenia konta można użyć kwalifikowanego podpisu elektronicznego, który poza takim wykorzystaniem, w przeciwieństwie do innych podpisów elektronicznych, posiada dużo szerszy wachlarz możliwości – w szczególności dla przedsiębiorców.

Z kwalifikowanym podpisem elektronicznym możliwe jest podpisywanie dokumentów firmowych i urzędowych, składanie sprawozdań finansowych, podpisywanie e-deklaracji, umów i wiele więcej. Taki e-podpis daje znacznie więcej możliwości dla firm, które nie są dostępne dla innych form podpisu.

Co umożliwia e-podpis przy e-rejestracji spółki z o.o.?

E-rejestracja spółki z o.o. z e-podpisem przyspiesza procedurę rejestracji, dzięki niemu cały proces przebiegnie szybko i bez dodatkowych problemów, co jest ważne rejestrując spółkę z o.o. Dodatkowo kwalifikowany podpis elektroniczny to też skomplikowane zabezpieczenia, dzięki czemu taki e-podpis jest niemożliwy do podrobienia, a my zyskamy gwarancję, że nasze dokumenty są bezpiecznie.

Jeżeli chcą Państwo założyć e-podpis do e-rejestracji spółki z o.o. zapraszamy do kontaktu! Oferujemy solidną pomoc w założeniu oraz aktywacji kwalifikowanego podpisu elektronicznego. Przeprowadzimy Państwa przez całą procedurę, dzięki czemu wszystko przebiegnie szybko i zgodnie z planem. W naszym punkcie mogą Państwo również dokonać potwierdzenia tożsamości – niezbędnego kroku podczas aktywacji e-podpisu.

Dodatkowo oferujemy kompleksową pomoc w rejestracji spółki z o.o. od przygotowania dokumentów, przez sporządzenie umowy aż po złożenie wniosków. Zapraszamy!

▸▸▸ Oferta kwalifikowany podpis elektroniczny

Zamów rozmowę
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe