E-rejestracja spółki

Elektroniczna rejestracja to wygodne rozwiązanie, które pomaga założyć spółkę. Tradycyjny sposób rejestracji zajmuje dużo czasu i jest niestety dość kosztowny – na tym tle e-rejestracja spółki wypada zdecydowanie korzystniej.

Na cały proces elektronicznego zakładania spółki potrzebne jest w praktyce nie więcej niż kilka dni. Do przeprowadzenia procedury niezbędny jest profil zaufany w EPUAP lub podpis elektroniczny.

W Internecie można spotkać się z ofertami wielu biur, które pomagają w rejestracji przez Internet. Takie profesjonalne firmy mogą przeprowadzić Państwa przez cały proces, służąc radą na każdym etapie. Zajmą się też zgłoszeniem naszej firmy we wszystkich instytucjach i urzędów, które tego wymagają. Poza tym usługi niektórych z biur mogą obejmować dodatkowo sporządzenie umowy spółki. Biorąc pod uwagę atrakcyjne ceny, są to oferty niezwykle korzystne.

Do Państwa należy decyzja, czy e-rejestracja spółki zostanie zlecona zewnętrznej firmie, czy zajmą się nią Państwo osobiście. Te dwa rozwiązania są jednak najlepsze, zwłaszcza jeśli zależy Państwu na czasie.

Porozmawiaj z doradcą
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe