E-podpis dla medyka

Codziennie w naszym kraju możemy zaobserwować wiele zmian dotyczących organizacji i załatwiania wielu spraw urzędowych. Te zmiany także dotyczą branży medycznej. Już dziś u lekarza dostaniemy e-receptę, e-poradę czy e-skierowanie.
To nowoczesne rozwiązanie niesie za sobą wiele korzyści. E-podpis dla medyków to przede wszystkim wyjątkowe ułatwienie pracy. Wszystkie dokumenty medyczne mogą być prowadzone w formie elektronicznej, dzięki czemu nie ma potrzeby prowadzić podwójnej dokumentacji. Co za tym idzie, to rozwiązanie pozwala także ograniczyć koszty czy usprawnić obieg dokumentów.
Od 8 stycznia 2021 w życie zostały wprowadzone e-skierowania zupełnie zastępując ich tradycyjną formę, co zapewnia komfort dla nie tylko dla lekarzy, ale także i pacjentów.Dzięki elektronicznemu podpisowi proces ten jest szybszy, łatwiejszy oraz jest zawsze dostępny, co oznacza, że nie da się go zgubić.

Należy pamiętać, że kwalifikowany podpis elektroniczny ma dokładnie taką samą moc prawną, jak podpis tradycyjny. Natomiast jest to zdecydowanie lepsze rozwiązanie dające wiele możliwości.

Zamów rozmowę
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe