Doradztwo w zakresie prowadzenia spółki cywilnej

Podmioty gospodarcze mogą prowadzić działalność gospodarczą w formie spółki cywilnej. Jest to jedna z najprostszych spółek jakie funkcjonują na rynku, do jej złożenia wymagane jest zawarcie umowy spółki i dokonanie odpowiednich zgłoszeń w poszczególnych urzędach. Spółka cywilna jest tylko rodzajem umowy jaka zawarta zostaje w celu prowadzenia działalności gospodarczej, to wspólnicy takiej spółki stają się podmiotami prawa i zawierają wszystkie umowy w własnym imieniu. Podmioty gospodarcze zakładając spółkę cywilną zyskują status przedsiębiorcy.

Rozpoczynając dopiero działalność gospodarczą nawet w przypadku takiej prostej spółki jak spółka cywilna podmioty gospodarcze mogą skorzystać z usługi „doradztwo w zakresie prowadzenia spółki cywilnej”. Rynek działa w obrębie wielu regulacji prawnych, cały czas pojawiają się nowe przepisy, starsze są modyfikowane- nie sposób więc na bieżąco poruszać się w obrębie wszystkich tych zmian.

Doradztwo w zakresie prowadzenia spółki cywilnej to usługa, która umożliwia wspólnikom spółki pozyskanie niezbędnych informacji i prowadzenie działalności gospodarczej bez najmniejszych problemów.

Zamów rozmowę
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe