Doradztwo w zakresie prowadzenia spółki akcyjnej

Obok spółki z ograniczoną odpowiedzialnością w gronie spółek posiadających osobowość prawną znajduje się spółka akcyjna. Jest to skomplikowana forma prawna, której kapitał zakładowy wynosi 100 000 zł i jest podzielony na akcje o równej wartości. Utworzenie spółki z o.o. wymaga ustanowienia statutu spółki w formie aktu notarialnego. Z chwilą wpisu spółki do rejestru handlowego uzyskuje ona osobowość prawną i odpowiada za zaciągnięte zobowiązania finansowe całym swoim majątkiem.

Założenie oraz prowadzenie takiej spółki wymaga od przedsiębiorców odpowiedniej wiedzy w zakresie spółek handlowych. Oferta naszej Kancelarii doradztwo w zakresie prowadzenia spółki akcyjnej została opracowana z myślą o przedsiębiorcach, którzy jako formą prawną dla swojej firmy wybrali spółkę akcyjną. Zespół ekspertów opracuje dla Państwa najlepsze rozwiązania, które umożliwią optymalizację prowadzonej działalności gospodarczej.

Doradztwo w zakresie prowadzenia spółki akcyjnej umożliwia pozyskanie cennej wiedzy oraz rozwiązanie problemów związanych z prowadzeniem spółki akcyjnej. Zachęcamy Państwa do kontaktu i pozyskania bardziej szczegółowych informacji.

Zamów rozmowę
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe