Biuro rachunkowe dla spółki deweloperskiej

Biuro rachunkowe dla spółki deweloperskiej to idealne rozwiązanie dla osób, które planują lub prowadzą firmę w postaci spółki deweloperskiej.
Każdy deweloper zdaje sobie doskonale sprawę z tego, że realizacja inwestycji wiążę się z koniecznością poniesienia znaczących wydatków, które zostaną w przyszłości pokryte przychodami ze sprzedaży. Istotnym obowiązkiem firm deweloperskich jest prawidłowe oraz zgodne z prawem rozliczenie inwestycji deweloperskiej.

Działalność deweloperska jest tak specyficzną branżą, że Komitet Standardów Rachunkowości uznał konieczność wyjaśnienia zasad rachunkowości w osobnym standardzie.

O czym należy pamiętać dokonując rozliczenia inwestycji?
Ważną kwestią jest moment zaliczenia wydatków do kosztów uzyskania przychodów. Przychody najczęściej pojawiają się pod koniec inwestycji zatem wcześnie rozpoznane koszty podatkowe mogą zostać nieodzyskane przez przepisy podatkowe, które dotyczą rozliczania strat.

Księgowość spółki deweloperskiej

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że ewidencja księgowa prowadzona w sposób rzetelny pozwala uzyskać obraz sytuacji finansowej jednostki.
Biuro rachunkowe dla spółki deweloperskiej oferuje rzetelną pomoc dla osób realizujących przedsięwzięcia deweloperskie. Posiadamy doświadczenie w tej branży, co pozwala nam bezpiecznie wypełniać obowiązki księgowe, prawne oraz podatkowe.

Rejestracja spółki deweloperskiej

Oferujemy również pomoc w rejestracji spółek deweloperskich, doradztwo i przeprowadzenie procedury założenia spółki.

▸▸▸Oferta księgowości dla spółki z o.o.

▸▸▸Oferta rejestracji spółki z o.o. PDF

Porozmawiaj z doradcą
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe