3 miesięczne spółki na sprzedaż

Fenomen spółek z ograniczoną odpowiedzialnością co roku przyciąga setki przedsiębiorców. Możliwość prowadzenia działalności w zasadzie bez żadnego ryzyka, niski kapitał zakładowy oraz ogólnodostępność tej formy prawnej sprawia, że wielu decyduje się na podjęcie działalności właśnie w formie spółki z o.o..

Nie wszyscy decydują się na przeprowadzanie procedury rejestracji, owszem część postanawia samodzielnie przez nią przebrnąć – sporządzić umowę, wypełnić i przedłożyć wnioski oraz dopełnić wielu innych formalności, część stawia na prostsze rozwiązanie, jakim jest zakup spółki.

Nowe spółki do niedawna cieszyły się ogromną popularnością, teraz firmy sprzedające wcześniej założone podmioty gospodarcze częściej w swojej ofercie posiadają 12,6 czy 3 miesięczne spółki na sprzedaż. Staż tych podmiotów gwarantuje szybki start. Jest to idealne rozwiązanie dla tych, którzy potrzebują finansowego wsparcia w postaci kredytu czy dotacji, ale również i dla tych, którzy szybko chcą pozyskać partnerów biznesowych. Staż zapewnia zaufanie ze strony instytucji finansowych oraz sprawia, że potencjalnym firmom, z którymi możemy podjąć współpracę wydajemy się być doświadczonymi i rentownymi przedsiębiorcami.

W ofercie naszej firmy również znajdą Państwo spółki stażowe, oferujemy spółki z kilkumiesięcznym stażem, nie tyko kilkuletnie ale również i 10, 9,8,7,6,5,4 i 3 miesięczne spółki na sprzedaż.

Porozmawiaj z doradcą
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe
Zamów rozmowę, aby otrzymać informację na temat aktualnej promocji na usługę założenia spółki z o.o.
This is default text for notification bar