• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego. Dla Przedsiębiorców, którzy działalność chcą rozpocząć od zaraz, proponujemy zakup gotowej spółki z o.o. Prowadzimy również pełną księgowość spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

KancelariaZakup spółek pomorskie

zakup spółek pomorskie

Obejmując stanowiska w firmach i korporacjach, wykonywana przez Państwa ciężka praca przekłada się na ich sukces. Nagrody odbierane za osiągnięcia podmiotu gospodarczego najczęściej odbierają prezesi, chociaż to pracownicy mają główny udział w wypracowaniu zysków.

Jeśli chcieliby Państwo pracować na własne nazwisko, należy zastanowić się nad skorzystaniem z oferty, jaką jest zakup spółek pomorskie. Zarządzanie firmą umożliwia wprowadzanie własnych pomysłów na rynek i przełożenie planów na gotowe produkty czy atrakcyjne dla konsumentów usługi. Rozwój firmy jest zależny od Państwa i od strategii, jakie zdecydują się przyjąć. Podejmowane decyzje w ramach działalności mającej na celu docieranie do coraz większego grona odbiorców i generowanie większych przychodów wiążą się z dużą odpowiedzialnością, aczkolwiek sukces, jaki może udać się osiągnąć, jest wyłącznie Państwa zasługą.
To nie wszystkie zalety wynikające ze zdecydowania się na zakup spółek pomorskie. Warto pamiętać o tym, że zarządzając własną firmą mają Państwo możliwość regulowania czasu pracy w zależności od swoich potrzeb. Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się czegoś więcej, zapraszamy do skontaktowania się z naszą firmą.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00  WYPRZEDAŻ!
  SPÓŁKI Z O.O. ZE STAŻEM:

- spółki z pierwszej połowy 2019 r.
już od 3900zł
- spółki z 2018 r. zgłoszone do VAT
już od 4900zł