• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego. Dla Przedsiębiorców, którzy działalność chcą rozpocząć od zaraz, proponujemy zakup gotowej spółki z o.o. Prowadzimy również pełną księgowość spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

KancelariaZakładanie spółek w Rzeszowie

Marzysz o własnej działalności gospodarczej, ale nie bardzo wiesz jak się do tego zabrać? Nie chcesz pakować się w całą masę obowiązków, bo obawiasz się, że nie podołasz? Takie myślenie musisz odstawić na bok i szukać rozwiązań, które Ci pomogą! My oferujemy swoją pomoc w postaci usługi zakładanie spółek w Rzeszowie!

Dlaczego powinieneś skorzystać z naszych usług? Oferujemy Ci profesjonalną pomoc w otworzeniu Twojej działalności gospodarczej. Nasze usługi staramy się świadczyć tak, aby klient był jak najbardziej usatysfakcjonowany. To sprawia, że z każdym dniem udoskonalamy naszą ofertę. Korzystając z naszej usługi zakładanie spółek w Rzeszowie otrzymujesz możliwość założenia firmy bez wychodzenia z domu. Możemy kontaktować się zdalnie, by spotkania osobiste ograniczyć do minimum. Pozwoli to znacznie zaoszczędzić czas klienta, by mógł zająć się swoimi pomysłami dotyczącymi odpowiedniego wejścia na rynek.

Zakładanie spółek w Rzeszowie skierowane jest dla przedsiębiorców, którzy chcą otworzyć firmę w województwie podkarpackim. Wyciągamy do nich pomocną dłoń i służymy profesjonalnym działaniem. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Poznaj naszą ofertę i podejmij współpracę.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00  WYPRZEDAŻ!
  SPÓŁKI Z O.O. ZE STAŻEM:

- spółki z pierwszej połowy 2019 r.
już od 3900zł
- spółki z 2018 r. zgłoszone do VAT
już od 4900zł