• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego. Dla Przedsiębiorców, którzy działalność chcą rozpocząć od zaraz, proponujemy zakup gotowej spółki z o.o. Prowadzimy również pełną księgowość spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

KancelariaZakładanie firmy spółki z o.o.

Zakładanie firmy spółki z o.o. można przeprowadzić w zasadzie na dwa sposoby:

Rejestracja przedsiębiorstwa metodą tradycyjną, która polega na skompletowaniu dokumentacji, sporządzeniu wniosków do Krajowego Rejestru Sądowego oraz złożenie ich w odpowiednich instytucjach. Jest to dosyć skomplikowana procedura, związana z ogromem formalności, które trzeba załatwić. Jest także czasochłonna, ponieważ czasem na rozpatrzenie wniosku trzeba czekać nawet kilka tygodni. Nie musimy wykonywać jej samodzielnie, możemy zgłosić się do biura rachunkowego, albo skontaktować się z doradcą, który wszelkie czynności wykona w naszym imieniu.

Drugą opcją na zakładanie firmy spółki z o.o. jest jej rejestracja online, z której korzystać możemy od stycznie 2012 roku. Wymaga od przedsiębiorcy założenia konta w specjalnym systemie, wypełnienia formularza i złożenia wniosku za pomocą jednego kliknięcia. Odpowiedź związana z rozpatrzeniem zostanie nam nadesłana w ciągu 24 godzin. Jest to znacznie szybszy sposób i coraz większa liczba przedsiębiorców decyduje się na skorzystanie z niego.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00  WYPRZEDAŻ!
  SPÓŁKI Z O.O. ZE STAŻEM:

- spółki z pierwszej połowy 2019 r.
już od 3900zł
- spółki z 2018 r. zgłoszone do VAT
już od 4900zł