• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego. Dla Przedsiębiorców, którzy działalność chcą rozpocząć od zaraz, proponujemy zakup gotowej spółki z o.o. Prowadzimy również pełną księgowość spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

KancelariaWarunki założenia spółki

Jeżeli zdecydowali się Państwo na założenie gotowego podmiotu gospodarczego, to warto przed rozpoczęciem procedury zapoznać się z tym, jakie warunki założenia spółki są niezbędne, aby szybko i pomyślnie przejść cały proces.

Pierwszym wymogiem jest wybór formy prawnej działalności, która ma być prowadzona. Przedsiębiorca ma do dyspozycji prowadzenie jednostki gospodarczej samodzielnie, spółkę cywilną, jawną, partnerską, komandytową, komandytowo-akcyjną, z ograniczoną odpowiedzialnością i akcyjną.

Następnym krokiem przyszłego właściciela jest sporządzenie umowy spółki z ograniczoną odpowiedzialnością

w formie aktu notarialnego lub korzystając z gotowego wzorca umowy udostępnionego na portalu S24. W dokumencie określona powinna być nazwa i adres siedziby, przedmiot działalności, wysokość kapitału zakładowego oraz wartość nominalną udziałów.

Kolejnym etapem jest dokonanie zgłoszenia przez zarząd spółki do Krajowego Rejestru Spółki oraz złożenie oświadczenia, że wkłady na pokrycie kapitału zostały w całości wniesione.

Do pełnego założenia podmiotu gospodarczego niezbędne jest uiszczenie obowiązkowych opłat - np. za wpis do KRS, ogłoszenie w Monitorze Sądowym i Gospodarczym, a w przypadku formy tradycyjnej umowy również zapłata należności w postaci taksy notarialnej za sporządzenie dokumentu.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00  WYPRZEDAŻ!
  SPÓŁKI Z O.O. ZE STAŻEM:

- spółki z pierwszej połowy 2019 r.
już od 3900zł
- spółki z 2018 r. zgłoszone do VAT
już od 4900zł