• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego. Dla Przedsiębiorców, którzy działalność chcą rozpocząć od zaraz, proponujemy zakup gotowej spółki z o.o. Prowadzimy również pełną księgowość spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Kancelariazezwolenie na pracę

Zezwolenie na pracę w Polsce

Zezwolenie na pracę w Polsce to specjalny dokument, który uprawnia cudzoziemca do podjęcia legalnej pracy na terytorium Polski. Jest wydawany przez urząd wojewódzki odpowiedni ze względu na miejsce zamieszkania lub siedziby pracodawcy. To zatrudniający ma obowiązek wyrobienia tego dokumentu - musi zadbać o złożenie wniosku i odpowiednich dokumentów. Zdarza się też, że konieczne jest przeprowadzenie tzw. testu rynku pracy, który wykaże, że pracodawca nie jest w stanie zaspokoić braków kadrowych w oparciu o lokalne rejestry bezrobotnych.

Zezwolenie na pracę dla obcokrajowców

Wykonywanie pracy zgodnie z prawem jest ważne zarówno z punktu widzenia pracownika, jak i pracodawcy powierzającego mu pracę zarobkową. Cudzoziemiec wykonujący funkcję niezgodnie z prawem podejmuje ryzyko, które może doprowadzić do kary grzywy oraz wydania decyzji o powrocie do swojego kraju. Przedsiębiorca, który powierza wykonywanie obcokrajowcowi nielegalnego zlecenia naraża się na odpowiedzialność karną.

Pozyskanie pozwolenia na pracę w Polsce

Państwa firma coraz szybciej się rozwija? Brakuje Państwu pracownika, który poprowadziłby firmę do zwycięstwa.? A może mają Państwo problem ze znalezieniem pracownika?

Polski rynek w ostatnich latach bardzo się poprawił i można na nim znaleźć różne usługi, które przyciągają uwagę odbiorców. Jednak wraz ze wzrostem ilości produktów wzrasta potrzeba zatrudnienia większej ilości pracowników. Niestety Polacy chętniej wyjeżdżają za granicę, a polskim firmom wciąż brakuje rąk do pracy.

Zezwolenie na pracę dla obcokrajowców dla Ukraińca

Coraz częściej zdarza się, że w Polskich sklepach obsługują nas osoby z innych krajów m.in. z Ukrainy. Dzieje się tak, ponieważ Polskim przedsiębiorcom brakuje pracowników, więc zatrudniają siłę roboczą spoza granic naszego kraju.

Subscribe to RSS - zezwolenie na pracę

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00