• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego. Dla Przedsiębiorców, którzy działalność chcą rozpocząć od zaraz, proponujemy zakup gotowej spółki z o.o. Prowadzimy również pełną księgowość spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

KancelariaSpółki z o.o. z otwartym kontem bankowym

Czy mieli Państwo możliwość zapoznania się z rozwiązaniem, którym są spółki z o.o. z otwartym kontem bankowym? Rozwiązanie to jest stosunkowo nowe, gdyż od niedawno wzrosło nimi zainteresowanie, co może być spowodowane tym, że formalności w Polsce wbrew obietnicom, wcale nie zostały ograniczone.

Natomiast osoby, którym zależy na czasie, bądź które chciałyby do całkowitego minimum ograniczyć formalności z pewnością powinny zainteresować się owym rozwiązaniem. Jest to z pewnością nie tylko oszczędność czasu, ale przede wszystkim nerwów, które zostają nadszarpnięte w sytuacji załatwiania wszelkich kwestii urzędowych.

Oczywiście jeśli mają Państwo pytania odnośnie spółki z o.o. z otwartym kontem bankowym, zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami, którzy z chęcią udzielą Państwu na nie odpowiedzi, jak również przedstawią naszą ofertę dotyczącą właśnie tej usługi.

Swoją pracę wykonujemy w oparciu o wieloletnie doświadczenie, więc dajemy Państwu gwarancję bezpieczeństwa oraz zadowolenia. Zaufało nam już bardzo szerokie grono Klientów, którzy stanowią dla nas najlepszą możliwą wizytówkę.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00