• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego. Dla Przedsiębiorców, którzy działalność chcą rozpocząć od zaraz, proponujemy zakup gotowej spółki z o.o. Prowadzimy również pełną księgowość spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

KancelariaSpółka z ograniczoną odpowiedzialnością jak założyć

Spółka z o.o. jest charakterystyczną formą ze względu na posiadaną osobowość prawną oraz ograniczoną odpowiedzialność wspólników. Wielu rozpoczynających prowadzenie własnego biznesu dedycje się właśnie na tę formę. Każdy jednak kto decyduje się na spółką z o.o. musi przejść przez kolejne etapy jej rejestracji. Jeśli również i Ty postanowiłeś spróbować swoich sił w procesie zakładanie sp z o.o. pierwszą rzeczą jaką będziesz musiał zrobić jest sporządzenie umowy oraz wniesienie określonych wkładów. Bardzo ważne jest, aby w umowie zawarte były wszystkie informacje dotyczące wspólników, siedziby oraz nazwy spółki.

Po spełnieniu tych obowiązków będziesz mógł przejść do właściwej rejestracji.

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jak założyć:

Pierwszym krokiem będzie złożenie wniosku do KRS o wpis w rejestr przedsiębiorców. W czasie, gdy otrzymamy oświadczenie Monitora Sądowego i Gospodarczego, w skrócie MSiG, możemy udać się do Urzędu Statystycznego w celu nadania numeru REGON, jest on potrzebny do prawidłowego funkcjonowania przedsiębiorstwa. Ostatnim krokiem będzie sporządzenie wniosku o ustalenie numeru NIP oraz VAT / VAT EU.

Odpowiedzią na pytanie: spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jak założyć, jest powyższy artykuł. Jeżeli jest coś niezrozumiałe zawsze możesz się z nami skontaktować.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00  WYPRZEDAŻ!
  SPÓŁKI Z O.O. ZE STAŻEM:

- spółki z pierwszej połowy 2019 r.
już od 3900zł
- spółki z 2018 r. zgłoszone do VAT
już od 4900zł