• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego. Dla Przedsiębiorców, którzy działalność chcą rozpocząć od zaraz, proponujemy zakup gotowej spółki z o.o. Prowadzimy również pełną księgowość spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

KancelariaS-24

Rejestracja spółek w Polsce może odbywać się w sposób tradycyjny lub uproszczony - przez internet. Niestety nie każda forma działalności gospodarczej może zostać założona online. Działalnością, która może być zarejestrowana przez internet jest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.

Rejestracja spółki z o.o. przez Internet odbywa się na specjalnej platformie teleinformatycznej s-24, która została udostępniona 1 stycznia 2012 roku przez Ministerstwo Sprawiedliwości. Spółka zostaje założona w ciągu maksymalnie 24 godziny od chwili przesłania wniosku do wybranego przez przedsiębiorcę sądu rejonowego. Założenie spółki w systemie s-24 odbywa się bez udziału notariusza. Przedsiębiorca wprowadza dane dotyczące zakładanej spółki do odpowiednich formularzy. Wszystkie dokumenty generowane są automatycznie po wprowadzeniu danych.

Interesuje Państwa rejestracja spółki w systemie s-24? Oferujemy profesjonalną pomoc w zakładaniu spółek z o.o.- serdecznie zapraszamy Państwa do kontaktu w celu poznania szczegółów naszej oferty.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00  WYPRZEDAŻ!
  SPÓŁKI Z O.O. ZE STAŻEM:

- spółki z pierwszej połowy 2019 r.
już od 3900zł
- spółki z 2018 r. zgłoszone do VAT
już od 4900zł