• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego. Dla Przedsiębiorców, którzy działalność chcą rozpocząć od zaraz, proponujemy zakup gotowej spółki z o.o. Prowadzimy również pełną księgowość spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

KancelariaRozliczenia podatkowe w Krakowie

Wielu z przedsiębiorców, którzy nie czują się na siłach, by prowadzić księgowość swojej firmy, decyduje się podjąć współpracę z biurem rachunkowym. W każdym mieście możemy znaleźć biuro, które oferuje usługę outsourcingu księgowego. Rosnące zainteresowanie usługami tego typu może świadczyć, że jest to bardzo korzystne rozwiązanie dla firm.

Nasze biuro rachunkowe może zaproponować rozliczenia podatkowe w Krakowie. Eksperci, którzy z nami współpracują, zatroszczą się o ich profesjonalne przygotowanie, tak aby właściciel firmy nie musiał martwić się tym obowiązkiem. Ponadto, nasze biuro rachunkowe oferuje optymalizację podatkową, która pomoże w ograniczeniu zbędnych wydatków.

Zaletą naszego biura jest możliwość zdalnego prowadzenia konsultacji za pomocą korespondencji elektronicznej lub Skype’a - zdajemy sobie sprawę z tego, że nasi Klienci cenią swój czas.

Oczywiście, jesteśmy również gotowi spotkać się z Klientem osobiście. Wybór formy współpracy zależy wyłącznie od Państwa preferencji.

Jeśli zastanawiają się Państwo nad wyborem biura rachunkowego, to zapraszamy do nawiązania kontaktu telefonicznego lub e-mailowego. Postaramy się odpowiedzieć na wszelkie nasuwające się pytania i wątpliwości.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

  WYPRZEDAŻ SPÓŁEK Z O.O.:

- świeże spółki 2900 zł (wcześniej 3500 zł)
- 6 mies - 3900 zł (wcześniej 4400 zł)
- 8 mies - 4900 zł (wcześniej 5400 zł)
- 12 mies - 6900 zł (cwcześniej 7400 zł)