• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego. Dla Przedsiębiorców, którzy działalność chcą rozpocząć od zaraz, proponujemy zakup gotowej spółki z o.o. Prowadzimy również pełną księgowość spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

KancelariaRejestracja spółek z o.o. bez aktu notarialnego

Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością są jedną z najczęściej wybieranych form prawnych do prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce. Swoją popularność zawdzięczają licznym korzyściom jakie płyną z ich prowadzenia.

Zakładanie spółek z ograniczoną odpowiedzialnością może odbyć się tradycyjnie lub bez udziału notariusza przez Internet. Rejestracja spółek z o.o. bez aktu notarialnego to dobre rozwiązanie zwłaszcza dla osób, które chcą w jak najszybszym czasie zacząć prowadzenie własnej firmy. Założenie spółki odbywa się na platformie internetowej, spółka zostaje zarejestrowana po upływie maksymalnie 24 godzin po złożeniu wniosku.

Rejestracja spółek z o.o. bez aktu notarialnego pozwala znacznie ograniczyć koszty. Umowa spółki nie jest tworzona w formie aktu notarialnego, dlatego nie trzeba ponosić wysokich kosztów notarialnych.

Interesuje Państwa założenie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością? Oferujemy profesjonalną pomoc podczas całego procesu rejestracji działalności. Zapraszamy do kontaktu w celu poznania szczegółów naszej oferty!

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00  WYPRZEDAŻ!
  SPÓŁKI Z O.O. ZE STAŻEM:

- spółki z pierwszej połowy 2019 r.
już od 3900zł
- spółki z 2018 r. zgłoszone do VAT
już od 4900zł