• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego. Dla Przedsiębiorców, którzy działalność chcą rozpocząć od zaraz, proponujemy zakup gotowej spółki z o.o. Prowadzimy również pełną księgowość spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

KancelariaRachunkowość Kraków

Nasza Kancelaria oferuje Ci rachunkowość Kraków, czyli nic innego jak pomoc w prowadzeniu Twojej firmy w zakresie rachunkowości. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam stwierdzić, że przedsiębiorcy często mają problem z rachunkowością w firmie. To nic wielkiego, ale gorszym faktem jest to, że nie rozwiązują oni problemu, tylko się poddają. Pojawia się pytanie „dlaczego?”. Nie ma sensu poddawać się! Trzeba pokonywać problemy i małymi kroczkami prowadzić działalność w stronę sukcesu!

Rachunkowość Kraków to coś stworzonego dla przedsiębiorców, którzy nie chcą polec na tle problemów z rachunkowością w firmie. I to jest bardzo dobre podejście. Po co tworzyć coś przez lata i później poddać się, gdy wystąpią małe kłopoty? My nie chcemy doprowadzić do takiej sytuacji! Naszym zadaniem jest pomoc i wyciągnięcie z kłopotów! Z tego właśnie powodu oferujemy przedsiębiorcom rachunkowość Kraków, która ma za zadanie ułatwić życie krakowskim firmom.

Zainteresowany współpracą z naszą Kancelarią? Zadzwoń i sprawdź, co przygotowaliśmy dla Ciebie! Pokonuj przeszkody występujące na drodze do sukcesu! Skontaktuj się z nami. Zapraszam.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00