• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego. Dla Przedsiębiorców, którzy działalność chcą rozpocząć od zaraz, proponujemy zakup gotowej spółki z o.o. Prowadzimy również pełną księgowość spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

KancelariaProwadzenie księgowości cena

Firmowa księgowość stanowi dział w firmie, który nie tylko zajmuje się prowadzenie ewidencji zdarzeń zachodzących w jednostce, ale także jest miejscem, które w firmie generuje wysokie koszty. Dzieje się tak w głównej mierze przez to, że księgowanie pochłania sporą ilość czasu oraz wymaga, aby to zadanie wykonywała wykwalifikowana osoba.

Rozwiązaniem, które pozwala ograniczyć koszty księgowe jest możliwość skorzystania z usług biura rachunkowego. Takie oto biura z łatwością prowadzą księgowość zewnętrznych firm pobierając za to stosunkowo niską opłatę w porównaniu do zatrudniania w firmie księgowej na etat.

W biurach rachunkowych za prowadzenie księgowości cena jest bardzo zróżnicowana i ciężko ją jednoznacznie określić. Warto przed podpisaniem umowy z jakimś biurem dobrze je sprawdzić i poprosić o pełną wycenę na prowadzenie księgowości, gdyż wówczas można sprawdzić, czy biuro nie nalicza jakiś dodatkowych kosztów.

Wszystkich tych z Państwa którzy pragną skorzystać z usługi biura rachunkowego, zachęcamy do zapoznania się z naszymi usługami.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

  WYPRZEDAŻ SPÓŁEK Z O.O.:

- świeże spółki 2900 zł (wcześniej 3500 zł)
- 6 mies - 3900 zł (wcześniej 4400 zł)
- 8 mies - 4900 zł (wcześniej 5400 zł)
- 12 mies - 6900 zł (cwcześniej 7400 zł)