• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego. Dla Przedsiębiorców, którzy działalność chcą rozpocząć od zaraz, proponujemy zakup gotowej spółki z o.o. Prowadzimy również pełną księgowość spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

KancelariaPowstanie spółki z o.o. komandytowej

Jak rozpocząć proces rejestracji spółki? Na co zwrócić uwagę? Co zrobić, aby nie popełnić żadnego błędu? Na te i wiele innych pytań nowi przedsiębiorcy poszukują odpowiedzi. Aby pozbyć się wszelkich wątpliwości warto przed podjęciem procesu rejestracyjnego spółki zaznajomić się z podstawowymi zasadami zakładania nowych podmiotów.
Jak przebiega powstanie spółki z o.o. komandytowej?
Proces powołania spółki z ograniczoną odpowiedzialnością komandytowej jest długotrwały i nieco bardziej skomplikowany niż inne. By stworzyć spółkę z o.o. komandytową należy założyć dwie spółki, które zostaną złączone ze sobą. Jako pierwsza powstać musi spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Spółką główną i oficjalnie działającą będzie spółka komandytowa, w której komplementariuszem zostanie spółka z o.o. Takie rozwiązanie pozwala zabezpieczyć majątki właścicieli, gdyż drugi wspólnik- komandytariusz odpowiada tylko do wysokości wniesionego do spółki wkładu.
Powstanie spółki z o.o. komandytowej nie jest zadaniem prostym. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na jego temat lub potrzebujesz pomocy, skontaktuj się z nami.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00  WYPRZEDAŻ!
  SPÓŁKI Z O.O. ZE STAŻEM:

- spółki z pierwszej połowy 2019 r.
już od 3900zł
- spółki z 2018 r. zgłoszone do VAT
już od 4900zł