• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego. Dla Przedsiębiorców, którzy działalność chcą rozpocząć od zaraz, proponujemy zakup gotowej spółki z o.o. Prowadzimy również pełną księgowość spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

KancelariaPomoc w wyborze numerów PKD

Zadaniem przyszłego właściciela firmy, który ma zamiar rozpocząć prowadzenie własnej działalności gospodarczej jest odpowiednio przygotować się i przeprowadzić procedurę rejestracji spółki. Jest to przedsięwzięcie wymagające podjęcia wielu, często trudnych decyzji.

Jeszcze przed przystąpieniem do sporządzania umowy spółki muszą zostać dokonane pewne wybory, niezwykle istotne z punktu widzenia dalszego funkcjonowania firmy. Jedną z czynności jakie musi podjąć przyszły właściciel jest ustalenie zakresu działalności i określenie odpowiadających im kodów. Często przydatna w tej kwestii okazuje się pomoc w wyborze numerów PKD. Konsultacje z doradcą w tym zakresie pozwolą zaoszczędzić czas i zagwarantują, że zapisy w umowie, w przyszłości nie będą ograniczały swobodnego działania firmy. Dodatkowo, jeśli przedsiębiorca zdecyduje się na pomoc w wyborze numerów PKD uniknie ponoszenia konsekwencji za prowadzenie działalności, której zakres nie został uwzględniony podczas zakładania spółki lun konieczności aktualizowania jej danych w KRS.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00  WYPRZEDAŻ!
  SPÓŁKI Z O.O. ZE STAŻEM:

- 1-3 miesiące: 2900 zł (wcześniej 3500 zł)
- 8-10 miesięcy: 3900 zł (wcześniej 4400 zł)
- ponad 12 miesięcy + aktywny VAT: od 4900 zł (wcześniej od 7400 zł)