• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

KancelariaOferta sprzedaży spółki z o.o.

Oferta sprzedaży spółki z o.o. to coś, co znacznie ułatwi Ci start w podjęciu działalności gospodarczej. Już coraz mniej osób decyduje się na samodzielną rejestrację firmy i woli ją kupić. Dlaczego? Zakładanie wiąże się bowiem z odwiedzinami w wielu urzędach, wypełnianiem nie jednego wniosku i oczekiwaniem około miesiąca na decyzję KRS. Warto więc nabyć gotowy podmiot gospodarczy, bo jest już on założony i można prowadzić biznes w ciągu dwóch dni od daty transakcji. Można zatem szybciej przejść do realizacji celów. Być może dzięki wybraniu tego rozwiązania uda się nam wyprzedzić konkurencję, dzięki czemu pozyskamy większą liczbę klientów i zapewnimy sobie tym samym wyższe dochody.

Oferta sprzedaży spółki z o.o. to naprawdę świetny wybór. Pozwala na zaoszczędzenie czasu i ominięcie kolejek urzędowych. Prowadzisz też działalność w najpopularniejszej formie, która pozwala ograniczyć ryzyko- zabezpiecza bowiem majątek wspólników przed odpowiedzialnością za zobowiązania spółki. Nie czekaj więc. Skontaktuj się z nami, skorzystaj i bądź zadowolony. Polecamy!

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Przypominamy, że koniec roku to najlepszy czas na zmianę.