• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego. Dla Przedsiębiorców, którzy działalność chcą rozpocząć od zaraz, proponujemy zakup gotowej spółki z o.o. Prowadzimy również pełną księgowość spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

KancelariaKupno czystych spółek z o.o.

Nie ma sensu po raz kolejny wspominać o tym jak uciążliwy jest proces rejestracji firmy z ograniczoną odpowiedzialnością. Nie potrzebne jest rozpisywanie się na temat tego, jak obszerną dokumentację zobowiązani jesteśmy złożyć podczas jej dokonywania, jak skomplikowane wnioski musimy utworzyć i ile urzędów przyjdzie nam odwiedzić. Ważniejszym jest aby skupić się na znalezieniu sposobu, który pozwoli ominąć tę kwestię. Sposób istnieje już od dawna i zyskuje w ostatnim czasie na popularności, a jest nim kupno czystych spółek z o.o..

Jest to transakcja, która pozwala rozpocząć działalność już w ciągu jednego albo dwóch dni od jej dokonania. Na rynku funkcjonuje wiele firm, które posiadają w swojej ofercie taką usługę. Posiadają one bazę spółek, które można od nich odkupić, znajdują się w nich niemal wszystkimi możliwe podmioty gospodarcze, jedne z zadłużeniami, inne z czystą historią, jedne stażowe a jeszcze inne dopiero zarejestrowane. Usługa ta bardzo często łączona jest z innymi, takimi jak na przykład doradztwo prawne. Specjaliści najpierw pomagają klientowi wybrać formę działalności najlepiej odpowiadającą jego potrzebom i przedstawiają ofertę, a później następuje kupno czystych spółek z o.o. i aktualizacja danych w Krajowym rejestrze Sądowym.

Jeżeli chcieliby Państwo dowiedzieć się więcej o tym jak przebiega ten proces, lub ewentualnie nabyć spółkę, nasi eksperci chętnie Państwu pomogą.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00  WYPRZEDAŻ!
  SPÓŁKI Z O.O. ZE STAŻEM:

- spółki z pierwszej połowy 2019 r.
już od 3900zł
- spółki z 2018 r. zgłoszone do VAT
już od 4900zł