• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego. Dla Przedsiębiorców, którzy działalność chcą rozpocząć od zaraz, proponujemy zakup gotowej spółki z o.o. Prowadzimy również pełną księgowość spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

KancelariaKsiegowość podstawowe informacje

Prowadzenie księgowości firmy, zdecydowanie uzależnione jest od rodzaju opodatkowania działalności. Prowadząc ksiegowość podstawowe informacje, które daje nam opodatkowanie, pozwala ustalić jaki rodzaj księgowości wybrać.

Podatkowa Księga Przychodów i Rozchodów to uproszczona księgowość przeznaczona dla mniejszych firm, która pozwala ustalić przychody i koszty prowadzonej działalności dla celów podatku dochodowego.
Ewidencja przychodów przy rozliczeniu ryczałtem to obowiązek prowadzenia ewidencji przychodów. Jest to najprostsza forma księgowości, w której ujmuje się wyłącznie przychody z działalności gospodarczej.
Karta podatkowa to rodzaj rozliczenia, który nie ma obowiązku prowadzenia księgowości.
Pełna rachunkowość dla największych firm, oparta jest na księgach rachunkowych i jest to najbardziej złożona forma ewidencji, wymagająca najczęściej fachowej obsługi księgowej.

Ksiegowość podstawowe informacje to także prowadzenie ewidencji zakupu i sprzedaży VAT, która dotyczy czynnych podatników podatku od towarów i usług. Rejestry VAT oraz dane z ewidencji to podstawowe deklaracje księgowe.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00  WYPRZEDAŻ!
  SPÓŁKI Z O.O. ZE STAŻEM:

- spółki z pierwszej połowy 2019 r.
już od 3900zł
- spółki z 2018 r. zgłoszone do VAT
już od 4900zł