• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego. Dla Przedsiębiorców, którzy działalność chcą rozpocząć od zaraz, proponujemy zakup gotowej spółki z o.o. Prowadzimy również pełną księgowość spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

KancelariaKsięgowość dla spółki deweloperskiej

Przedmiotem przedsięwzięcia deweloperskiego jest budowa jednego lub większej liczby nowych budynków, bądź przebudowa już istniejących. Celem tego działania jest sprzedaż jednemu lub więcej nabywcom.

Warto wspomnieć o tym, że istota przedsięwzięć deweloperskich jest regulowana ustawą o ochronie praw nabywcy lokalu mieszkalnego lub domu jednorodzinnego. Sprzedaż budynku jest procesem, w wyniku którego realizacji na rzecz nabywcy ustanowione lub przeniesione zostaje prawo [nabywcy], obejmujące budowę oraz czynności faktyczne i prawne niezbędne do rozpoczęcia budowy oraz oddania obiektu budowlanego do użytkowania.

Oferujemy księgowość dla spółki deweloperskiej, czyli pomoc w wypełnianiu obowiązków księgowych. Zajmujemy się prowadzeniem księgowości pełnej oraz uproszczonej. Dodatkowo nasi Klienci mogą skorzystać z szeregu usług dodatkowych, w skład których wchodzi m.in. doradztwo podatkowe, prawne i księgowe.

Zachęcamy wszystkich deweloperów do skorzystania z profesjonalnych usług doświadczonej kadry ekspertów.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00