• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego. Dla Przedsiębiorców, którzy działalność chcą rozpocząć od zaraz, proponujemy zakup gotowej spółki z o.o. Prowadzimy również pełną księgowość spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

KancelariaKsięgowość dla firmy deweloperskiej

Na czym polega prowadzenie firmy deweloperskiej? Ostatnio to dosyć „gorący temat”, ponieważ z dnia na dzień przybywa chętnych, którzy chcą prowadzić firmę o tym profilu.

Działalność deweloperska to działalność gospodarcza obejmująca podejmowanie działań polegających na budowie lub przebudowie budynków, w celu ich odsprzedaży. Sprzedaż może nastąpić w całości lub części. Warto pamiętać o tym, że ten rodzaj działalności może być realizowany jako podstawowa działalność prowadzona przez danego przedsiębiorcę lub jako jeden z rodzajów prowadzonej już działalności gospodarczej. Deweloper może występować jako inwestor lub generalny wykonawca budowy.

Często przedsiębiorcy obawiają się, że odpowiednio prowadzona księgowość dla firmy deweloperskiej może okazać się bardzo skomplikowana z powodu sporej ilości dokumentów księgowych. My oferujemy pomoc doświadczonej kadry. Zachęcamy Państwa do kontaktu w celu pozyskania szczegółowych informacji. Z chęcią przedstawimy ofertę oraz dopasujemy indywidualnie do Państwa potrzeb.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00  WYPRZEDAŻ!
  SPÓŁKI Z O.O. ZE STAŻEM:

- 1-3 miesiące: 2900 zł (wcześniej 3500 zł)
- 8-10 miesięcy: 3900 zł (wcześniej 4400 zł)
- ponad 12 miesięcy + aktywny VAT: od 4900 zł (wcześniej od 7400 zł)