• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego. Dla Przedsiębiorców, którzy działalność chcą rozpocząć od zaraz, proponujemy zakup gotowej spółki z o.o. Prowadzimy również pełną księgowość spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

KancelariaIle kosztuje załozenie spółki z oo?

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest formą działalności, która wymaga czasu i nakładów finansowych już w momencie jej zakładania. Warto wiedzieć, ile kosztuje załozenie spółki z oo już na etapie jej planowania.

Proces zakładania spółki rozpoczyna się u notariusza, gdzie należy podpisać umowę spółki. Niezbędne jest również wniesienie przez wspólników wkładów na kapitał zakładowy. Następnym krokiem jest wpisanie spółki do KRS i ogłoszenie wpisu w MsiG. Należy też pamiętać o notarialnym poświadczeniu podpisów wspólników, co wiąże się z kolejnymi opłatami. Konieczną opłatą jest też podatek od czynności cywilnoprawnych, który wynosi 0,5% kapitału zakładowego.

Jak Państwo widzą, na to, ile kosztuje załozenie spółki z oo składa się wiele czynników. Rozpoczęcie działalności wiąże się z wieloma opłatami. Można uniknąć niektórych, np.zakładając działalność przez internet. Jednym z rozwiązań jest też kupno gotowej spółki.

Pewnym jest, że założenie każdej działalności to inwestycja. Od Państwa zależy, ile będą Państwo chcieli przeznaczyć na rozpoczęcie biznesu. Warto w związku z tym wiedzieć, ile kosztuje założenie spółki z o.o.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00  WYPRZEDAŻ!
  SPÓŁKI Z O.O. ZE STAŻEM:

- spółki z pierwszej połowy 2019 r.
już od 3900zł
- spółki z 2018 r. zgłoszone do VAT
już od 4900zł