• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego. Dla Przedsiębiorców, którzy działalność chcą rozpocząć od zaraz, proponujemy zakup gotowej spółki z o.o. Prowadzimy również pełną księgowość spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

KancelariaGotowa spółka z o.o. do kupienia

Zaoszczędzenie czasu, by móc jak najszybciej prowadzić firmę, to dla Ciebie sprawa pierwszorzędna? Nie dziwie się. Obecnie na rynku panuje ogromna ilość firm, które stwarzają dużą konkurencję. Trzeba podjąć odpowiednie, ale też bezpieczne kroki by się wybić. Z pewnością do właściwych kroków należy gotowa spółka z o.o. do kupienia, która spełnia Twoje oczekiwania.

Gotowa spółka z o.o. do kupienia daje Ci szereg korzyści, z których jako nowy przedsiębiorca na pewno chętnie skorzystasz. Kupując tę spółkę masz możliwość prowadzenia firmy już po kilku dniach. Nie musisz wypełniać dokumentów, narażać się na ewentualne błędy, które wydłużą czas rejestracji. Gotowa spółka z o.o. do kupienia jest w pełni przygotowana do prowadzenia działalności gospodarczej. Na dodatek jest to bezpieczna forma założenia działalności, gdyż nie prowadziła ona wcześniej żadnych operacji gospodarczych, nie zatrudniała pracowników, nie podpisywała umów, czyli nie posiada historii gospodarczej.

Zdecyduj się na opcję założenia firmy jaką jest gotowa spółka z o.o. do kupienia! My możemy Ci w tym pomóc! Skontaktuj się z nami i poznaj naszą ofertę.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00  WYPRZEDAŻ!
  SPÓŁKI Z O.O. ZE STAŻEM:

- spółki z pierwszej połowy 2019 r.
już od 3900zł
- spółki z 2018 r. zgłoszone do VAT
już od 4900zł