• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego. Dla Przedsiębiorców, którzy działalność chcą rozpocząć od zaraz, proponujemy zakup gotowej spółki z o.o. Prowadzimy również pełną księgowość spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

KancelariaElektroniczny e-podpis kwalifikowany

Załatwianie spraw urzędowych staje się z każdym dniem bardziej popularność. Ogromna wygoda oraz możliwość dopełnienia formalności bez wychodzenia z domu zachęca coraz większą grupę użytkowników. W celu uniknięcia problemów związanych z elektronicznym obiegiem dokumentów należy założyć elektroniczny e-podpis kwalifikowany. Czym jest e-podpis kwalifikowany i dlaczego warto go mieć?

Elektroniczny e-podpis kwalifikowany to podpis użytkownika w formie elektronicznej, który składany jest za pomocą specjalnego urządzenia. Jego wyrobienie związane jest z drobną opłatą.

Podpisem kwalifikowanym można podpisać dokumenty w formie elektronicznej, które dotyczą zarówno spraw prywatnych, biznesowych jak i urzędowych.

Podpis elektroniczny można zakupić w naszej Kancelarii. Nasza kadra oferuje pomoc specjalistyczną, która umożliwi posługiwanie się e-podpisem w kilka godzin.

Wszystkich zainteresowanych założeniem lub odnowieniem podpisu elektronicznego zachęcamy do kontaktu. Przedstawimy szczegóły oferty oraz odpowiemy na pytania.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00  WYPRZEDAŻ!
  SPÓŁKI Z O.O. ZE STAŻEM:

- spółki z pierwszej połowy 2019 r.
już od 3900zł
- spółki z 2018 r. zgłoszone do VAT
już od 4900zł