• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego. Dla Przedsiębiorców, którzy działalność chcą rozpocząć od zaraz, proponujemy zakup gotowej spółki z o.o. Prowadzimy również pełną księgowość spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

KancelariaE-podpis elektroniczny

E-podpis elektroniczny umożliwia rzetelną identyfikację osób posługujących się formą elektroniczną w załatwieniach urzędowych, sądowych, biznesowych. Posiadanie e-podpisu znacznie ułatwia przesyłanie dokumentów oraz przyspiesza czas realizacji załatwień. Czym jest e-podpis elektroniczny?

E-podpis elektroniczny stanowi cyfrowy odpowiednik podpis własnoręcznego. To odpowiednio przetworzony zbiór danych potwierdzający tożsamość osoby posługującej się nim. Podpisany elektronicznie dokument jednoznacznie wskazuje osobę, która złożyła podpis oraz dostarcza informacji na temat ewentualnych zmian wprowadzonych po złożeniu podpisu.

Podpisywanie dokumentów podpisem elektronicznym związane jest z większych bezpieczeństwem, gdyż e-podpisu nie można sfałszować ani podrobić. Jest on przyporządkowany wyłącznie do jednej osoby.

Posiadanie podpisu elektronicznego znacznie usprawnia obieg dokumentów zarówno wewnątrz firmy, jak i w kontaktach biznesowych i administracyjnych. E-podpis jest również wygodną opcją dla firm współpracujących z firmami zagranicznymi.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

  WYPRZEDAŻ SPÓŁEK Z O.O.:

- świeże spółki 2900 zł (wcześniej 3500 zł)
- 6 mies - 3900 zł (wcześniej 4400 zł)
- 8 mies - 4900 zł (wcześniej 5400 zł)
- 12 mies - 6900 zł (cwcześniej 7400 zł)