• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego. Dla Przedsiębiorców, którzy działalność chcą rozpocząć od zaraz, proponujemy zakup gotowej spółki z o.o. Prowadzimy również pełną księgowość spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

KancelariaCeny transferowe co to?

Cena transferowa inaczej rozumiana może być jako rezultat finansowy, który jest wynikiem transakcji pomiędzy podmiotami powiązanymi. Z ceną transakcyjną do czynienia mają przedsiębiorstwa, które połączone są na przykład kapitałowo lub rodzinnie.

Przedsiębiorcy często pytają “ceny transferowe co to”, ponieważ mają one duży wpływ na wysokość zysku osiąganego przez podmioty gospodarcze. Podmioty, które prowadzą transakcje pomiędzy sobą na ustalonych zasadach i warunkach zobowiązane są przygotowywać bardzo obszerną dokumentację podatkową. Niektórzy przedsiębiorcy mogą napotkać problemy związane z odpowiednim wyliczeniem i sporządzaniem ewidencji cen transferowych. Pomimo nowoczesnej technologii, dostępu do programów komputerowych oraz kalkulatorów, systemów i programów, które potrafią samodzielnie wyliczyć dane księgowe, to wciąż bardziej polecanym rozwiązaniem jest współpraca z biurem rachunkowym. Zdalny ekspert może świadczyć usługi takie, jak prowadzenie księgowości, obsługę dokumentów, sporządzanie sprawozdań oraz obliczanie podatków, a także dodatkowe funkcje jak ewidencja dokumentacji cen transferowych. Jeżeli jest Pan/i zainteresowany/a naszą ofertą to zapraszamy do kontaktu.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

  WYPRZEDAŻ SPÓŁEK Z O.O.:

- świeże spółki 2900 zł (wcześniej 3500 zł)
- 6 mies - 3900 zł (wcześniej 4400 zł)
- 8 mies - 4900 zł (wcześniej 5400 zł)
- 12 mies - 6900 zł (cwcześniej 7400 zł)